Poďte s nami na dvojdňové školenie, počas ktorého absolvujete prednášky a diskusie s expertmi na témy kritického myslenia, falošných správ a mediálnej gramotnosti. Budete mať možnosť zahrať si unikátnu únikovú hru s motívom falošných správ a tiež spoznať podobne aktívnych a angažovaných ľudí z rôznych častí Slovenska.

Transparency organizuje semináre pre seniorov na tému korupcie a falošných správ v rámci projektu Seniori a seniorky proti korupcii (Dlhujeme im to) už niekoľko mesiacov. Nezapájame ich len ako účastníkov, ale aj ako aktérov vzdelávania – senior lídrov, ktorí sa podujmú na šírenie týchto zručností vo svojich komunitách a mestách.

Práve staršia generácia sa podľa výskumov radí medzi tie zraniteľnejšie. Množstvo vzdelávacích programov na tieto témy je cielených najmä na mládež, no takýchto aktivít pre starších je nedostatok. #DlhujemeImTo.

Účasť na seminári, vrátane školení, ubytovania a stravy je v celej výške hradená. Od účastníkov budeme vyberať iba vratný rezervačný poplatok vo výške 10 eur.

POZVÁNKA S PROGRAMOM

Zaujali Vás témy seminára a máte chuť spolupracovať ? Prihláste sa do 2. septembra 2019.

REGISTRÁCIA TU

Ak sa vám zameranie seminára páči, ale sami sa ho nemôžete zúčastniť, zdieľajte, prosím, pozvánku s potenciálnymi záujemcami. Tešíme sa na Vašu účasť!