Čo je to finančne efektívna škola? Ako by mali a nemali byť nastavené vzťahy medzi zriaďovateľom a školou? Kde sa strácajú verejné zdroje smerujúce do slovenského školstva? Kde a ako hľadať príklady plytvania verejnými zdrojmi v školstve?

Aj na tieto otázky budeme hľadať odpovede na víkendovom seminári v príjemnom prostredí stredoslovenských lazov.

Vzdelávacie centrum Zaježová bude seminár hostiť v dňoch 22.–24. marca 2019 (piatok 17:00 až nedeľa 13:00). Prihlasovanie sme predĺžili do 15. marca a môžete tak urobiť na linku: http://bit.ly/TIS-skolstvo

Medzi hosťami budú:

Seminár je určený predovšetkým zamestnancom škôl a školstva, zástupcom samospráv, zriaďovateľom škôl, zástupcom školských rád, aktivistom, ale tiež všetkým, ktorí sa o tému školstva zaujímajú.

Účasť na seminári je bezplatná. Transparency zabezpečí ubytovanie, stravu a príjemných, inšpiratívnych ľudí so zaujímavou témou.

Ďalšie informácie: Počet účastníkov je z kapacitných dôvodov obmedzený. Organizátor si vyhradzuje právo na akceptáciu prihlášky.

V prípade, ak sa chystáte na seminár cestovať autom, budeme radi, ak ho budete zdieľať s iným/i účastníkom/mi. Ubytovanie poskytneme v izbách pre 2 a viac hostí, strava je vegetariánska.

Program zverejníme čoskoro.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Viac informácií na: lukas.zajac@transparency.sk
S podporou: