Menu Zavrieť

Pivo s Transparency #3

Poďte s nami na pivo! Je tu tretie pokračovanie našich diskusií pri pive, na ktorých si radi vypočujeme vaše podnety a radi vám priblížime našu prácu a plány. Pivo s Transparency #3 sa bude konať už vo štvrtok 20. apríla v KC Dunaj.

V KC Dunaj vám vo štvrtok 20. apríla v krátkosti priblížime našu súčasnú prácu a plány do budúcna, zatiaľ čo si radi vypočujeme vaše podnety, skúsenosti či nápady z oblasti budovania transparentnosti a boja proti korupcii na najvyšších miestach (ale aj inde). To všetko v neformálnej atmosfére s tímom Transparency International Slovensko a s oroseným pivom. Prví/é z vás sa môžu tešiť na uvítací drink, ktorým bude – neprekvapivo – pivo.

Pivo s Transparency #3 sa bude konať vo štvrtok 20. apríla od 18:00 v priestoroch klubu KC Dunaj (4. poschodie obchodného domu Dunaj) v Bratislave na Nedbalovej 3 v Bratislave.

Na podujatie sa môžete bezplatne registrovať priamo vo formulári nižšie.

Tešíme sa na vás!

Registrácia na Pivo s Transparency #3

Prosím vyplňte kompletné a pravidvé údaje. Údaje budú spracované v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Odoslaním formulára dávate súhlas so zasielaním noviniek.