Menu Zavrieť

Zapojte sa a tvorte s nami štátnu správu odolnú voči korupcii!

V našom novom projekte sa zameriavame na podporu odvážnych mladých ľudí v štátnej správe, ktorým chceme pomôcť odolávať korupcii a poukazovať na ňu. Zapojte sa do projektu aj vy a pomôžte nám tvoriť štátnu správu odolnú voči korupcii.

Kauza predraženého predsedníctva ukázala aký veľký význam majú odvážni mladí ľudia v štátnej správe. Zuzana Hlávková, Pavol Szalai a Juraj Zelinka sú príkladom toho, kedy odvaha a odhodlanie mladých ľudí dokáže dať veci do pohybu tým správnym smerom. Odvážni ľudia poukazujúci na korupciu však musia často čeliť početným útokom nielen zo strany tých, čo korupciu zosnovali, ale aj popredných predstaviteľov krajiny, ktorí by ich mali pomáhať chrániť. Ľudia ohlasujúci korupciu pritom podstupujú osobné riziko – či už v zamestnaní alebo mimo pracoviska. Mnohí ľudia preto rezignujú a radšej korupciu prehliadajú alebo volia odchod zo zamestnania, či rovno preč zo Slovenska.

V Transparency sme sa spolu so Zuzanou, Pavlom a Jurajom rozhodli priniesť Vám možnosť stať sa súčasťou projektu, ktorý nám pomôže podporovať a chrániť ďalšie Zuzany Hlávkové, ďalších Pavlov Szalaiov a ďalších Jurajov Zelinkov. Pretože tak môžeme spoločne prispieť k vytvoreniu štátnej správy odolnej voči korupcii.

Každý deň, čo sa len mlčky prizeráme, nahráva aktérom korupcie, zatiaľ čo mladí ľudia prichádzajú o ideály a odchádzajú z krajiny. Vytvorme im podmienky a priestor tvoriť lepšie Slovensko ešte dnes! Staňte sa súčasťou nášho projektu a tvorte s nami štátnu správu odolnú voči korupcii!

Čo všetko spoločne dokážeme a čo pre to môžete urobiť Vy, sa dozviete na našej stránke. V rámci našej crowdfundingovej kampane nám môžete pomôcť získať prostriedky na financovanie nášho projektu a sami tak rozhodnúť, čo všetko budeme v rámci neho realizovať. Odmenou vám budú drobné darčeky s motívom nášho projektu a hlavne dobrý pocit z pomoci tvoriť štátnu správu odolnú voči korupcii. Viac informácií o projekte nájdete priamo na našej darovacej stránke na portáli StartLab.

odolnú voči korupcii