Menu Zavrieť

Stiahnite si audio- a elektronickú knihu Moc korupcie zdarma

O čom je kniha?

V tomto unikátnom príbehu nazriete do kuchyne Transparency. Už od roku 1998 sa snažíme poukazovať na korupciu a zneužívanie moci. Prinášame odhalenia aj odborné riešenia pre lepšie Slovensko.

Zistíte, ako vychádzame s politikmi a aký vplyv na našu prácu má George Soros. Dočítate sa o kauze Predsedníctva so Zuzanou Hlávkovou, alebo čo pomohlo odkryť schránkové firmy za Váhostavom.

Prezradíme, ako skutočne prebiehalo stretnutie s Ficom, ako sme pozerali futbal s Dzurindom a jedli párky s Kaliňákom. Priznáme si aj zlyhania a konflikty, ale aj komplikované vzťahy s inými neziskovkami či médiami.

Čo je cieľom?

Touto knihou chceme nielen priniesť zaujímavý príbeh, ale aj inšpirovať nových protikorupčných aktivistov, ktorí bojujú s korupciou vo svojom okolí. Chceme presvedčiť a motivovať rezignovaných a informovať dezinformovaných.

Stiahnite si elektronickú a audioverziu knihy Moc korupcie: Zákulisie nášho boja za lepšie Slovensko. Počúvajte, alebo čítajte online či vo svojej čítačke::

Pridajte sa, prosím, k Transparency a spoločne sa postavme moci korupcie a skorumpovaným mocným. Aj naďalej sledujeme korupčné správanie verejných činiteľov, nerešpektovanie pravidiel a zneužívanie postavenia na úkor záujmu verejnosti.

Zistite viac o knihe a poďakovaniach za Vašu podporu vrátane knihy v papierovej podobe!