Kariéra

Otvorené pracovné pozície

Hľadáte prácu, ktorá bude zároveň vašim poslaním? Chcete sa naplno venovať boju proti korupcii, rozkrádaniu štátu a netransparentnosti? Chcete byť súčasťou odborného tímu, ktorý každodenne pracuje na tvorbe lepších zajtrajškov pre Slovensko? Chcete pôsobiť v pobočke prestížnej medzinárodnej neziskovej organizácie, ktorá je číslom 1 v boji proti korupcii vo svete? Ak ste na všetky otázky odpovedali áno, určite u nás nájdete zaujímavú pozíciu. Otvorené pracovné pozície zverejňujeme priamo tu.

Aktuálne nemáme žiadne otvorené pracovné pozície.

Stáže

Započnite svoju kariéru v boji proti korupcii platenou či neplatenou stážou v Transparency International Slovensko! Získate jedinečnú príležitosť pracovať bok po boku so skúsenými analytikmi a analytičkami a možnosť čerpať skúsenosti z práce na našich najvýznamnejších projektoch. Voľné pozície priebežne zverejňujeme v tejto sekcii.

 

Aktuálne nemáme žiadne otvorené pracovné pozície.

Dobrovoľníctvo

V našich projektoch sa vždy nájde miesto pre nadšených dobrovoľníkov a dobrovoľníčky, ktorí/é chcú svojimi schopnosťami a prácou podporiť náš boj za transparentné Slovensko bez korupcie. Zapojiť sa môžete jednorazovo ako aj pravidelne a dlhodobo. Priložiť ruku k dielu môžete ako s jednoduchými úlohami, tak aj s vysoko odbornými činnostami, pri ktorých vo svojej práci hviezdite. Pomáhať nám môžete s každodennými úlohami, alebo pôsobiť na našich tematicky zameraných projektoch. Prekonať s nami môžete rôznorodé výzvy, od grafického dizajnu, správu webu a súvisiacich nástrojov, až po analýzu dát a tvorbu odborných textov. Ak sa chcete zapojiť, zaregistrovať sa môžete hneď teraz v našom registračnom formulári. Ak si nie ste istí, či je to pre vás, alebo ak máte otázky, neváhajte a napíšte nám na podporte@transparency.sk