Menu Close

Seminár Protikorupčné minimum pre obce

V stredu 30.3. v Babíne (okr. Námestovo) a o týždeň neskôr v Beladiciach (okr. Zlaté Moravce) sa uskutočnil seminár určený hlavne predstaviteľom obcí – starostom a poslancom s cieľom predstaviť protikorupčné odporúčania a možnosti na zvýšenie transparentnosti v obciach. Odborníci TIS, Ivan Rončák a Vladimír Pirošík sa tiež podelili o praktické skúsenosti s ich zavádzaním v samosprávach. Súčasťou programu bola tiež voľná diskusia a možnosť individuálne konzultovať otázky s odborníkmi TIS.

 

Fotogaléria

Babín, 30.3.2011

V Babíne sa v ten istý deň doobeda uskutočnilo stretnutie so starostom obce – Petrom Laťákom a predstaviteľmi TIS. Odborníci TIS počas marca a apríla 2011vykonávajú asistenčné služby pre obec, ktorých cieľom je uskutočniť obecnú verziu projektu Transparentné mesto.

Beladice, 6.4.2011

Seminár Protikorupčné minimum pre obce a projekt Presadzovanie protikorupčnej agendy v slovenských obciach a  sa uskutočnil vďaka podpore Open Society Institute, Kancelárie veľvyslanectva Kanady v Bratislave a Veľvyslanectva Holandského kráľovstva.

 

 

staršie

POZVÁNKA

Babín mapa